Психологічна служба

Психологічна служба училища приймає активну участь в освітньо-виховному процесі.
Основною метою роботи є збереження та зміцнення психічного і соціального здоров’я учнів, підвищення їхніх адаптивних можливостей, створення умов для повноцінного і гармонійного розвитку особистості, надання психологічної допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу, підтримання психологічної безпеки в освітньому середовищі.
    Основні завдання:
  • створення сприятливого психологічного клімату для розвитку особистості;
  • надання своєчасної психологічної допомоги та підтримки усім учасникам навчально- виховного процесу;
проведення просвітницької  роботи серед учнів щодо здорового способу життя, стимулювання до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, визначення шляхів позитивної соціалізації молоді, виховання та розвиток творчої особистості.