«Не стань живим товаром» – соціальна п’єса, написана Онуфрієнко Світланою Петрівною, соціальним педагогом ДНЗ «Черкаське вище професійне училище». Соціальна п’єса приймає участь в обласному конкурсі на кращу систему роботи соціально-психологічних театрів професійно-технічних навчальних закладів. Основне джерело для написання твору – життя українського суспільства. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». Поняття «торгівля людьми» охоплює широке коло соціальних явищ. Предметом торгівлі може бути будь-яка особа незалежно від статі та віку: чоловіки – з метою експлуатації в праці, діти – з метою використання у жебрацтві, жінки – для сексуального рабства, будь-які особи – для вилучення і трансплантації органів.