З метою розширення знань учнів про Україну, підкреслити роль і місце України в житті Європи, допомогти усвідомити важливість для України співпраці з країнами ЄС, виховати інтерес та повагу до здобутків, досягнень свого та європейських народів, ознайомити учнів із визначними пам’ятками України та Європи, що ввійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.     1 вересня  2017 року  викладачами Веселовською Л. І., Марченко О.А., Грицаченко Т.А. та Волощук О.В.  проведено перший урок  для учнів першого курсу «Україна – європейська країна». У святково прибраній залі учні декламували вірші про Україну, виконували душевні пісні, продемонстрували  документальну стрічку про події, що відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013 році та вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані та під час проведення АТО хвилиною мовчання.