Третій рік учні училища посідають призові місця у Міжнародному конкурсі «BestCookFest» у різних номінаціях. Підготовкою учнів до конкурсу займається викладач спеціальних дисциплін Булатецька Любов Володимирівна. Навчальний заклад пишається учнями, які здобули перемогу: Недбайло Ярослав отримав срібну медаль у номінації «Страви з птиці», а Терещенко Катя –  нагороджена срібною медаллю у номінації «Сучасна кухня».
Учні виступали як юніори віком від 18 до 24 років. Страви, приготовлені ними, вразили своїми смаковими якостями, цікавим сировинним набором, сучасним оформленням. Змагалися вони на рівні з студентами Київського національного торговельно-економічного університету, Ужгородського торговельно-економічного інституту, студентами коледжів, іноземними студентами та професіоналами ресторанних закладів Києва, Харкова і виступили надзвичайно гідно.