Середа 24 Квітня 2024

09.11.2018 р. – День мовознавства

9 листопада 2018 року в училищі відбулося урочисте відкриття Тижня української писемності та мови проведенням виховної години «До рідного слова торкаюсь душею», під час якої учні І курсу підготували цікаву інформацію про те, що рідна мова для кожної людини — це те життєдайне джерело, з якого вона черпає свою енергію, життєву силу, що передається віками, з покоління в покоління цілим народом, рідним краєм; учні читали напам’ять поезію українських поетів, спрямовану на розкриття чистоти й краси багатства рідної мови; проводили інтерактивні ігри з метою збагачення словникового запасу. У жартівливих діалогах передавали неповторний колорит нашої мови. Виховна година організована викладачами Волос Т.Т., Мірошніченко К.В. та керівниками художньої самодіяльності.
За традицією педагогічний колектив та учні долучилися до написання радіодиктанту Національної єдності «Крила України».

Завантажити сценарій Завантажити презентацію