Гострою вимогою сьогодення є виховання правової культури молодих людей, яких суспільство хоче бачити свідомими громадянами здатними вільно сприймати і засвоювати соціальні норми. Виховуючи правову свідомість учнів, в закладі проводяться різноманітні заходи: інформаційні бесіди, правові брейн-ринги, години спілкування, а також і учні, і педагоги є активними учасниками підтримки  акцій з правових питань.
Так, з метою акцентування уваги на дотримання прав людини, учні та педагоги  закладу долучилися до флешмобу, який організували представники ГО «Україна без тортур» 1 грудня 2018 року на Соборній площі.
Спільне фото учасників заходу буде розміщено 10 грудня 2018 року, в ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, на сайті організації та інших партнерських організацій.