З 1 по 6 грудня директор училища А.М. Азізова за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики і Черкаської міської Ради відвідала професійний навчальний заклад  у м. Прага.  Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praze – Čakovicích, саме так називається професійна школа, яка здійснює підготовку за напрямками кухар, офіціант.
Окрім ознайомлення з системою професійної освіти, Алла Михайлівна  підписала Договір про співпрацю з директором MGR. VĚRA NOVÁKOVÁ , який передбачає проведення сумісної діяльності з питань обміну досвідом, організації стажування учнів, зустрічі за круглим столом з метою  підвищення кваліфікації педагогічних працівників, проведення сумісних методичних та дослідних проектів.