6 грудня 2018 року в ЧЕРКАСЬКОМУ  ОБЛАСНОМУ  КРАЕЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ  пройшов захід,  присвячений Дню Збройних Сил України –  Воїнам Нації, які захищають незалежність нашої держави, а також ветеранам війни та сім’ям полеглих. Наші учні взяли активну участь у цьому заході. Зокрема, учениця групи № 7 Карбівнича Ангеліна та учень групи № 3 Ведерніков Владислав декламували вірші сучасних авторів на патріотичну тематику, а також присутні мали змогу поспілкуватися з Ветераном війни Кириченком О. М – учасником подій в Маріуполі 7 травня 2014 року.
Метою заходу було виховати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формувати активну громадянську позицію  щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.