Саме під таким гаслом в рамках Всесвітнього тижня права відбулася зустріч учнів ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» з Назаром Розлуцьким. Захід проходив  11 грудня 2018 року на базі Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка.
Nazar Rozlutsky – історик, дослідник історії УПА та історії української діаспори, поет, прозаїк, в 2015-16 роках служив у 55-й окремій артилерійській бригаді, старший науковий співробітник Музею української діаспори. Народився в Івано-Франківську, нині проживає у Києві, є лауреатом поетичного фестивалю «Ірпінський Парнас», учасник поетичного фестивалю «Лицар Карпат», «Холодноярського поетичного батлу» та ін. Під час діалогу гість поділився своїми поглядами на літературний та економічний процес, поділився майбутніми творчими планами, розповів про історію написання книги «Нотатник мобілізованого»  та прочитав свої вірші. Завершився захід невеличкою фотосесією.