ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ ЗА МЕТОДОМ «РІВНИЙ-РІВНОМУ» НА ТЕМУ «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – CУЧАСНИЙ ПРОЯВ РАБСТВА»
Проблема торгівлі людьми має глобальний характер, адже постраждати може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку. Тому лише спільними зусиллями можна домогтися ефективного результату у боротьбі із сучасним рабством.
17 грудня у ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” відбулося практичне заняття з елементами тренінгу за методом «рівний-рівному» на тему «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства», яке провели учні ІІ курсу Ведерников Владислав та Чечель Аліна під керівництвом практичного психолога. Вони мали змогу пройти дводенний тренінг з підготовки тренерів по проведенню заходів з протидії торгівлі людьми за методом «рівний-рівному», про що свідчать отримані сертифікати.