З нагоди  відзначення всесвітнього Дня безпечного Інтернету з 04.02.2019  – 08.02.2019 в училищі проведено такі заходи:
  • Прослуховування вебінару з нагоди всесвітнього Дня безпечного Інтернету.
  • Відзначення  Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
  • Відкрита виховна година в групах ІІІ курсу № 9, 10 «Інтимні селфі Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик»
  • Проведено відкритий урок на тему: «Основні мережні сервіси. Безпека в мережі Інтернет» предмет «Інформаційні технології» ІІІ курс група № 10.
  • Учні групи №4 прийняли участь у всеукраїнському  он-лайн конкурсі «Безпечний  Інтернет» від проекту «НА УРОК». Учасники отримали дипломи: І ступеня – Кравчик Д., ІІ ступеня – Івенко С., Сердюк О., Дзюба М., ІІІ ступеня – Бука М., Рябчук О. та сертифікати: Надзуга А., Лозанчин О., Ворона Д., Цвігун В., Антонова-Стригачова Ю.
Підготувала і провела заходи викладач інформатики Юрченко Л. М.