19 лютого відкритий урок виробничого навчання з професії «Контролер-касир» провела майстер виробничого навчання Шепета Світлана Миколаївна та учні групи № 12. Тема уроку : «Книга обліку розрахункових операцій, порядок її ведення. Учні відпрацьовували професійні вміння на касових апаратах ЕККА «Сайлекс 6004», «МІNІ – 500.02МЕ», «Датекс МР – 500», «Екселліо ДМР-55L» та відтворювали виробничі прийоми оформлення книги обліку розрахункових операцій.
20 лютого відкритий урок теоретичного навчання (Лабораторно-практичну роботу) провела викладач контрольно-касового обладнання Порохня Н.М. та учні групи № 12. Учні обирали тип касової машини, виконували необхідні операції згідно картки-завдання, оформлювали книгу обліку розрахункових операцій та визначали результат своєї роботи. Викладач ознайомила з історією створення касових апаратів та підкреслила актуальність професії контролера – касира.
Щиро бажаємо учням успішного проходження практики на підприємствах нашого міста, задоволення від обраної професії, культурного обслуговування покупців.