26 лютого 2019 року з метою формування патріотичних почуттів, національної свідомості, поваги та шанобливого ставлення до захисників Вітчизни – Героїв Майдану, воїнів АТО, воїнів-інтернаціоналістів, виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України, в актовій залі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» відбувся вечір пам’яті  – «ДВІ ВІЙНИ – ДВІ ДОЛІ».
Запрошені гості: члени клубу авторської пісні «Берег», афганці – Володимир Вернигора та  Володимир Рясний, заступник голови Черкаської спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО – Олег Остапенко поділилися своїми спогадами та враженнями про події 30-річної давнини, а також перегорнули сторінки трагічних днів 2013-2014 рр.  Варто відзначити, що зустріч учнів з героями Афганської війни, їх зворушливі спогади не залишили байдужим жодного присутнього.