Щоб допомогти учням загальноосвітніх шкіл вірно визначитись з обраною професією 18 грудня 2019 року було проведено День відкритих дверей  ДНЗ «Черкаське вище професійне училище». Для 111 майбутніх абітурієнтів професійне училище гостинно відкрило свої двері.
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – це завжди можливість познайомитись з історією навчального закладу, викладацьким колективом, професіями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою.  Під час екскурсій всі запрошені мали можливість наочно ознайомитись з процесом навчання та практичним застосуванням набутих знань, а також  переглянути відеофільмів про будні та свята навчального закладу.  Всім сподобались смаколики від кондитерів та ввічливість офіціантів, креативність барменів та майстрів ресторанного господарства, вишуканість кухарів та привітність продавців.
Вибір професії часто визначає весь життєвий шлях людини.