Вівторок 19 Березня 2024

Воронов Сергій Павлович

.

Заступник з НВР

Березань Ірина Миколаївна - заступник директора з навчально – виробничої роботи, нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, Почесними грамотами обласного управління освіти і науки, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Освіта: Київський технологічний інститут харчової промисловості, 1988р.
"Спеціаліст вищої категорії", "викладач-методист"

Заступник з НВихР

Голібаренко Ірина Володимирівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 1999 р.
"Спеціаліст вищої категорії"

Заступник з НМР

Грищенко Людмила Анатоліївна – заступник директора з навчально – методичної роботи. Освіта: Черкаський державний університет ім.Б.Хмельницького, 1997 р.
"Спеціаліст вищої категорії"

Методист

Літвінова Галина Микитівна - методист училища, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Освіта: Київський торговельно-економічний інститут, 1984р
"Спеціаліст вищої категорії".

Методист

Задорожня Оксана Михайлівна – методист училища. Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут умені 300 річчя воз'єднання України з Росією, 1995 р.
"Спеціаліст першої категорії".

Старший майстер

Гуріненко Лариса Аркадіївна – старший майстер училища. Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1985 р.
"Майстер виробничого навчання ІІ категорії"

Фахівець з питань цивільного захисту

Дєєва Юлія Геннадіївна - фахівець з питань цивільного захисту. Освіта: Київський державний педагогічний інститут, 1985 р.

Інженер з ОП

Полулях Людмила Петрівна – Інженер з ОП.
Освіта: Вінницький політехнічний інститут, 1976 р. Викладач спецпредметів.
«Спеціаліст вищої категорії»
«Старший викладач»