ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "Черкаське вище професійне училище"

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Атестація

Список
викладачів та майстрів виробничого навчання,
які атестуються у 2018-2019 н. р.

№ з/п

ПІП

Посада

Кваліфікаційний рівень

Атестація

1.

Кіхтенко Ольга Володимирівна

Викладач фізичної культури і здоров’я

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

На відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  та педагогічному званню

2.

Коломійчук Наталія Георгіївна

Викладач спецпредметів

«спеціаліст вищої категорії»

На відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії

3.

Коломійчук Наталія Георгіївна

Майстер виробничого навчання

«Майстер виробничого навчання І категорії»

На відповідність раніше присвоєному педагогічному званню

4.

Крисько Наталія Сергіївна

Викладач спецпредметів

спеціаліст

На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»

5.

Скляренко Вікторія Іванівна

Практичний психолог

«спеціаліст другої категорії»

На відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії

6.

Грицаченко Тетяна Анатоліївна

Викладач біології

«спеціаліст другої категорії»

На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»

7.

Бондарчук Ольга Михайлівна

Вихователь

«спеціаліст першої категорії»

На відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії

8.

Ганич Любов Володимирівна

Майстер виробничого навчання

Майстер виробничого навчання,

13 тарифного розряду

Відповідає займаній посаді, підтвердити  13 тарифний розряд

9.

Літвінова Галина Микитівна

Методист

«спеціаліст першої категорії»

На відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії

10.

Лисинчук Наталія Василівна

Майстер виробничого навчання

Майстер виробничого навчання,

11 тарифного розряду

Відповідає займаній посаді, встановити  12 тарифний розряд

11.

Малюк Наталія Петрівна

Майстер виробничого навчання

Майстер виробничого навчання,

12 тарифного розряду

Відповідає займаній посаді, підтвердити  12 тарифний розряд

12.

Чепчуренко Олена Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Майстер виробничого навчання,

13 тарифного розряду

Відповідає займаній посаді, встановити 14 тарифний розряд, присвоїти педагогічне звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

13.

Чепчуренко Олена Миколаївна

Викладач спецпредметів

спеціаліст

На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»

14.

Грузіна Олена Борисівна

Вихователь

«спеціаліст другої категорії»

На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»

15.

Діхтенко Антоніна Русланівна

Художній керівник

спеціаліст

Відповідає займаній посаді, встановити  10 тарифний розряд

16.

Кличко Олена Миколаївна

Економіст

Провідний спеціаліст

Відповідає займаній посаді

17.

Коляда Світлана Володимирівна

Бухгалтер

Провідний спеціаліст

Відповідає займаній посаді