ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "Черкаське вище професійне училище"

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Атестація

Список
викладачів та майстрів виробничого навчання,
які атестуються у 2019-2020 н. р.

№ з/п

ПІП

Посада

Кваліфікаційний рівень

Атестація

1.

Азізова

Алла Михайлівна

Викладач спецпредметів

«спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії», та педагогічному званню «викладач-методист»

2.

Гуріненко

Лариса Аркадіївна

Викладач спецпредметів

спеціаліст

Відповідає займаній посаді, встановити  12 тарифний розряд

3.

Задорожня

Оксана Михайлівна

Методист

методист ІІ категорії

На присвоєння кваліфікаційної категорії «методист І категорії»

4.

Булатецька Любов Володимирівна

Викладач спецпредметів

«спеціаліст вищої категорії»

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоїти педагогічне звання «старший викладач»

5.

Коломійчук Наталія Георгіївна

Викладач спецпредметів

«спеціаліст вищої категорії»

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоїти педагогічного звання «старший викладач»

6.

Мірошніченко Катерина Валентинівна

Викладач англійської мови

«спеціаліст першої категорії»

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії

7.

Полулях Людмила Петрівна

Викладач спецпредметів

«спеціаліст першої категорії», «старший викладач»

На присвоєння кваліфікаційної категорії  «спеціаліст вищої категорії», та підтвердження педагогічного звання «старший викладач»

8.

Онуфрієнко Світлана Петрівна

Соціальний педагог

«спеціаліст другої категорії»»

На присвоєння кваліфікаційної категорії  «спеціаліст першої категорії»

9.

Шепета Світлана Миколаївна

Викладач спецпредметів

«спеціаліст другої категорії»

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії 

10.

Шепета Світлана Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Майстер

виробничого навчання,

13 тарифного розряду

Відповідає займаній посаді, встановити 14 тарифний розряд, присвоїти педагогічне звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

11.

Поліщук Тетяна Григорівна

Майстер виробничого навчання

Майстер виробничого навчання,

13 тарифного розряду

Відповідає займаній посаді, підтвердити  13 тарифний розряд

12.

Руденко Богдан Олександрович

Викладач історії

спеціаліст

На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»

13.

Руденко Богдан Олександрович

Майстер виробничого навчання

Майстер виробничого навчання,

11 тарифного розряду

Відповідає займаній посаді, встановити  12 тарифний розряд

14.

Удот Ольга Яківна

Майстер виробничого навчання

«Майстер виробничого навчання І категорії»

На відповідність раніше присвоєному педагогічному званню

15.

Чепурна Світлана Павлівна

Вихователь гуртожитку

12 тарифний розряд

Відповідає займаній посаді, встановити  13 тарифний розряд

 

Call Now Button