ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "Черкаське вище професійне училище"

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Гуманітраний напрям


Москвітіна Ганна Василівна

Освіта: Барнаульський педагогічний інститут, 1990 р Викладач історії, географії, голова методичної комісії суспільно-гуманітарних предметів. Нагороджена: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою Головного управління освіти і науки як призер обласного туру «Вчитель року - 2008», Подяка Головного управління освіти і науки
«Спеціаліст вищої категорії», «Старший викладач»

Пучковська Інна Ігорівна

Освіта: Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького,2003 р, Черкаський державний технологічний університет, 2008 р. Викладач англійської мови,
«Спеціаліст другої категорії»

Мірошніченко Катерина Валентинівна

Освіта: Східноєвропейський університет економіки і менеджменту,2006 р. Викладач англійської мови,
«Спеціаліст першої категорії»

Волос Тамара Тельманівна

Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут умені 300 річчя воз'єднання України з Росією, 1994 р. Викладач української мови та літератури, Нагороджена: Грамотою Головного управління освіти і науки; Грамотою Черкаського обласного навчально – методичного центру; «Подякою Черкаського обласного навчально – методичного центу;
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Манько Аліна Миколаївна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2005 р. Викладач зарубіжної літератури та художньої культури
«Спеціаліст першої категорії»

Голібаренко Ірина Володимирівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 1999 р. Викладач ділової української мови
«Спеціаліст першої категорії»

Гураль Єлєна Вадимівна

Освіта: Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького,2006 р, Викладач правознавства та історії України
«Спеціаліст другої категорії»

Математичний напрям


Веселовська Людмила Іванівна

Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут імені 300 річчя воз'єднання України з Росією, 1983 р. викладач математики, голова методичної комісії природничо-матемтичних предметів. Нагороджена: «Почесною грамотою Головного управління освіти і науки», «Грамотою Головного управління освіти і науки за «Вчитель року - 2007»
«Спеціаліст вищої категорії», «Старший викладач»

Волощук Ольга Володимирівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2002 р. Викладач хімії Нагороджена: Дипломом лауреата І туру «Учитель року 2006», Грамотою Головного управління освіти і науки, Подякою Головного управління освіти і науки
«Спеціаліст першої категорії»

Юрченко Людмила Михайлівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2001 р. Викладач інформатики
«Спеціаліст другої категорії»

Грицаченко Тетяна Анатоліївна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2005р. Викладач біології Нагороджена: «Почесною грамотою головного управління освіти і науки»
«Спеціаліст другої категорії»

Марченко Оксана Анатоліївна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2005р. Викладач фізики та астрономії
«Спеціаліст першої категорії»

Торговельний напрям


Порохня Надія Миколаївна

Освіта: Київський торгово-економічний інститут, 1982 р. Викладач спец предметів, голова методичної комісії торговельного напрямку
«Спеціаліст вищої категорії», «Старший викладач»

Яблоновська Олена Станіславівна

Освіта: Київський торгово-економічний інститут, 1979 р. Викладач спецпредметів
«Спеціаліст другої категорії»

Грищенко Людмила Анатоліївна

Освіта: Черкаський державний університет ім. Б. Хмельницького, 1997 р. Викладач спецпредметів
«Спеціаліст першої категорії»

Полулях Людмила Петрівна

Освіта: Вінницький політехнічний інститут, 1976 р. Викладач спецпредметів
«Спеціаліст першої категорії», «Старший викладач»

Пучко Тетяна Андріївна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1979 р. Майстер виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів» Нагороджена: Почесною грамотою громадської федерації профспілок області 2010
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Заїка Надія Григорівна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1979 р Майстер виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Беньковська Світлана Василівна

Освіта: Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, 2007 р. Майстер виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів»

Рогальський Ігор Юрійович

Освіта: Черкаський державний технологічний університет, 2011 р. Київський національний університет технологій та дизайну, 2012 р. Майстер виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Ресторанний напрям


Булатецька Любов Володимирівна

Освіта: Київський торгово-економічний інститут,1982 р. викладач спецдисциплін,; голова методичної комісії ресторанного напрямку Нагороджена: «Дипломом Департаменту освіти і науки»
«спеціаліст вищої категорії»

Гуріненко Лариса Аркадіївна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1985 р. Київський національний університет культури і мистецтв, 2015 Викладач спец предметів

Удот Ольга Яківна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1972 р. майстер виробничого навчання з професії «Бармен; Офіціант Нагороджена: Почесною грамотою Міністерства освіти і науки; «Знаком відмінника освіти»; Дипломом Департаменту освіти і науки;
«Майстер виробничого навчання І категорії»

Зеніч Наталя Олександрівна

Освіта: Черкаський комерційний технікум, 2006 р. майстер виробничого навчання з професії «Офіціант; Бармен»

Руденко Богдан Олександрович

Освіта: Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького,2007 р. майстер виробничого навчання з професії «Майстер ресторанного обслуговування»

Куліш Лариса Іванівна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1984 р. майстер виробничого навчання з професії «Кухар; офіціант»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Чепчуренко Олена Миколаївна

Освіта: Полтавський університет економіки і торгівлі, 2011 р. майстер виробничого навчання з професії «Кухар;Офіціант»

Шепета Світлана Миколаївна

Освіта: Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, 2013 р. майстер виробничого навчання з професії «Офіціант; Контролер - касир», викладач спецдисциплін,
«спеціаліст ІІ категорії»

Висока Валентина Віталіївна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1990 р. майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер» Нагороджена: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки; Почесною грамотою Міністерства освіти і науки
«Майстер виробничого навчання І категорії»

Ганич Любов Володимирівна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1984 р. майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер»

Онуфрієвич Наталя Володимирівна

Освіта: Черкаський комерційний технікум, 2000 р. майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Гур’янова Тамара Миколаївна

Освіта: Харківський технікум громадського харчування, 1981 р. майстер виробничого навчання з професії «Кухар»

Харчовий напрям


Ленська Тетяна Анатоліївна

Освіта: Полтавський кооперативний інститут, 2000 р. Викладач спец предметів, голова методичної комісії харчового напрямку
«Спеціаліст першої категорії»

Азізова Алла Михайлівна

Освіта: Одеський технологічний інститут,1973 р. Викладач спец предметів
«Спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист»

Березань Ірина Миколаївна

Освіта: Київський інститут харчової промисловості, 1988 р. Викладач спец предметів
«Спеціаліст вищої категорії», «виклдач-методист»

Коломійчук Наталія Георгіївна

Освіта: Одеський технологічний інститут, 1988р. Майстер виробничого навчання з професії «Жилувальник м’яса і субпродуктів; Виробник м’ясних напівфабрикатів»; Нагороджена: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки; Почесна грамота Міністерства освіти і науки; «Знак відмінник освіти» викладач спецпредметів,
«Спеціаліст вищої категорії» «Майстер виробничого навчання І категорії»

Хлівіцька Лідія Іванівна

Освіта: радгосп-технікум Мліївської дослідної станції, 1986 р. майстер виробничого навчання з професії «Оператор лінії у виробництві харчової продукції»
«Майстер виробничого навчання другої категорії»

Крисько Наталя Сергіївна

Освіта: Національний університет харчових технологій, 2004 р. майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Бондаренко Леся Анатоліївна

Освіта: Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж, 2006 р. майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Волошина Віра Павлівна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1979 р. майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер; Машиніст тістообробних машин Нагороджена: Почесна грамота Міністерства освіти і науки
«майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Глизь Ірина Миколаївна

Освіта: Чернігівський кооперативний технікум, 2003 р. майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Білякова Вікторія Миколаївна

Освіта: Національний університет харчових технологій, 2003 р. майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Звіздай Любов Савівна

Освіта: Черкаське професійно-технічне училище № 21, 1993 р. майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Малюк Наталя Петрівна

Освіта: Черкаський комерційний технікум, 1998 р. майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Здоров'я та спорт


Жадько Григорій Васильович

Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут ,1980 р. Керівник фізичного виховання Нагороджений: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки; Почесною грамотою департаменту освіти і науки;
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Кіхтенко Ольга Володимирівна

Освіта: Київський інститут фізичної культури викладач фізичної культури і здоров’я, Нагороджена: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки; Почесною грамотою Міністерства освіти і науки;
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Копитко Альміна Корніївна

Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут ,1962 р. керівник баскетбольного гуртка; Нагороджена: Грамотою Міністерства освіти і науки, Почесною Грамотою управління освіти і науки;
«Майстер Спорту»

Соціальна служба


Онуфрієнко Світлана Петрівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького,2005 р. Соціальний педагог
«Спеціаліст ІІ категорії»

Скляренко Вікторія Іванівна

Освіта: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут, 2003 р. Практичний психолог
«спеціаліст ІІ категорії»

Гурткова робота


Чваркова Тетяна Павлівна

Освіта: Черкаське музичне училище, 2000 р. Черкаський національний університет ім.. Б. Хмельницького, 2016 р. Керівник гуртка художньої самодіяльності
«Спеціаліст другої категорії»

Морунова Інна Миколаївна

Освіта: Черкаське професійно-технічне училище № 13, 2001 р. Керівник гуртка художньої самодіяльності

Діхтенко Антоніна Русланівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2016 р. Керівник гуртка художньої самодіяльності

Хрестовий Олександр Федорович

Освіта: Київський національний інститут, 1988 р. Керівник гуртка технічної творчості

Коваленко Людмила Анатоліївна

Освіта: Черкаський національний університет ім.. Б. Хмельницького, 2006 р. завідуюча бібліотекою «спеціаліст І категорії» Нагороджена: Грамота за І місце від журналу «Профтехосвіта» за сценарій до свята першого дзвоника»