Плідним та насиченим для викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів стали останні дні червня.
27 та 29 червня 2017року в пройшла державна кваліфікаційна атестація в групах за професіями “Пекар; Кондитер”, «Оператор лінії у виробництві харчової продукції; Кухар», Майстер ресторанного обслуговування», «Офіціант; Контролер-касир»”. Учні звітували про отримані знання, вміння та навички, які вони здобули протягом навчання в училищі. Вони показали гарну фахову підготовку, яку схвально оцінила екзаменаційна комісія. Випускники порадували своїх викладачів та гостей гарними, змістовними відповідями під час екзамену. Більшість наших випускників вже визначились із працевлаштуванням та незабаром розпочнуть свою професійну діяльність.