І молодість скрізь тут вирує,
І кожен, мов перший раз
Початок навчального року святкує
Вітаємо, любі, з цим Вас!
Сьогодні, 1 вересня 2017 року, – ДЕНЬ ЗНАНЬ, свято початку нового навчального року для учнів, викладачів та батьків. У цей день в ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» відбулась урочиста лінійка, на якій були присутні  учні, батьки,  випускники  минулих років та запрошені гості.
Більшість учнів прийшли на свято у вишиванках, адже цьогорічний «День Знань» присвячено державі.  Урочисту лінійку розпочала директор навчального закладу Азізова Алла Михайлівна, привітала учнів, батьків, колег з початком навчального року.
Щирі першовересневі привітання прозвучали від заступника директора з персоналу торгової мережі магазинів «Квартал» Юлії Рудольфівни Харченко для освітян, батьків та дітей. Вона побажала, щоб навчальний рік став багатим на здобутки та досягнення у співпраці з роботодавцями; для педагогічних працівників – терпіння та творчих злетів, дітям – жаги до нових знань та наполегливості.