З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, 11 лютого 2020 року в училищі відбулася зустріч учнів випускних груп з представником Державної прикордонної служби України ДПСУ.
 Під час зустрічі старший лейтенант Микола Лисокінь  ознайомив присутніх з умовами набору на військову службу за контрактом, що проводить Державна прикордонна служба України, з перевагами служби у прикордонних військах та з вимогами до кандидатів на цю службу, а також надав присутнім вичерпну інформацію про Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, який розташований в с. Оршанець  Черкаської області. Учні дізнались про те, яких спеціалістів готує цей освітній заклад і що необхідно для вступу.
Майбутнім випускника училища було запропоновано для ознайомлення інформативні листівки з питань проходження служби за контрактом у ДПСУ.