Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в  ДНЗ  «Черкаське ВПУ» однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини  до величин, які гарантують стабільне здоров’я  і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері учнів  з’являється місце для спортивної спрямованості.

З метою активізації фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування в учнів  мотивацій до здорового способу життя, вже доброю традицією ДНЗ «ЧВПУ» стало проведення у вересні-жовтні спортивно-виховного заходу – «День здоров’я»  з виїздом до лісу, смачною кашею, цікавою презентацією та спортивними  конкурсами.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

КРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

• у виконанні вправи «Жим гирі 16 кг» показав учень групи № 18 Гладілін Данііл;
  • вправі «Поштовх гирі» найсильнішими стали учні груп №19 Макаренко Олег  та №15 Лобун Антон.

Серед дівчат у виконанні вправи «Піднімання тулуба із положення лежачи за 30 сек» кращими були  учениці  груп № 20 Мигаль Крістіна та №8  Сліпченко Софія.

У загальному заліку:

• серед груп на базі 9 класу
  • І місце посіла команда групи № 8, майстер в/н та класний керівник Хлівіцька Л.І.
  • ІІ місце посіла команда групи № 18, майстер в/н Крисько Н.С., класний керівник Медведенко І.В.
  • ІІІ місце посіла команда групи № 5, майстер в/н Заїка Н.Г., класний керівник Коломійчук Н.Г.
  • серед груп ТУ
  • І місце посіла команда групи № 15, майстер в/н та класний керівник Руденко Б.О.
  • ІІ місце – група № 19 майстер в/н та класний керівник Куліш Л.І.
  • ІІІ місце – група № 20  майстер в/н  Святун Л.Д., класний керівник  Онуфрієвич Н.В.