Четвер 25 Квітня 2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Кожна людина  це окремий світ зі своїми емоціями й почуттями, злетами та падіннями. Проявляти толерантність  це визнавати те, що люди розрізняються за зовнішнім виглядом, інтересами, вподобаннями, але мають право жити в суспільстві,, зберігаючи при цьому свою індивідуальність.

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.

Цього року ДНЗ «Черкаське ВПУ» теж долучилось до проведення заходів, приурочених Міжнародному дню толерантності, метою яких було закликати всіх учасників освітнього процесу до реалізації принципів толерантності в суспільстві, формувати загальнолюдські моральні цінності, виховувати в здобувачів освіти доброту, ввічливість, повагу одне до одного, відповідальність за взаємовідносини з оточуючими.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Конкурс продовжено

У рамках  проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти, державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище» з 22 листопада по 15 грудня 2021 року оголошує конкурс з можливістю отримати цінний приз за приготування креативної страви з яєць та десерту з яблук.

Кожен учень 8-11 класів може самостійно або з консультацією батьків, вчителів школи взяти участь  у І міському конкурсі кухарів-юніорів  «Стартап у смачну професію». Змагання проводиться у  режимі  онлайн .   Деталі та умови конкурсу за посиланням ТУТ.

Тож запрошуємо всіх, хто захоплюється кулінарним мистецтвом та любить готувати!