П’ятниця 29 Березня 2024

« Кросвіт-2021 »

Черкаським обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в листопаді 2021 року було проведено онлайн-конкурс «Кросвіт-2021» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області. В конкурсі взяли участь 29 учнів із 10 закладів професійної освіти області.

Ми гордимося ученицею ДНЗ «Черкаське ВПУ» Пащенко Каріною ( група № 18), яка виборола I місце.

Колектив навчального закладу вітає Каріну з перемогою та бажає подальших успіхів у спорті!

Волонтер — це можливість зробити світ кращим

Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників. Сфери діяльності, в яких можна побачити безоплатну роботу добровольців, воістину численні і різноманітні: від допомоги тваринам і благоустрою території до просвітницьких бесід, благодійних концертів і екологічних акцій або участі в ліквідації наслідків стихійних лих. Приємно усвідомлювати, що наше суспільство ще зберігає в собі потенціал до добрих справ.

7 грудня 2021 року  учні та педагоги закладу завітали на гостину  до сусідів, партнерів і просто хороших  друзів –  КСН “Дніпровський ” (голова Здоровенко Любов Петрівна), щоб привітати цих щирих, добрих, відвертих людей  з Днем волонтера. Члени комітету самоорганізації поділилися своїми  міркуваннями щодо справи, якою вони займаються, фактично нею живуть, допомагаючи і бійцям на Сході, і малозабезпеченим людям мікрорайону, і тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, та наголосили,  що під час діяльності ти отримуєш безцінний досвід, який може стати в нагоді і  в роботі,  і в спілкуванні з людьми.