З метою відпрацювання способів організації та захисту здобувачів освіти та працівників  діям  на випадок пожежі, 15 грудня 2021 року у навчальному корпусі ДНЗ «ЧВПУ» було проведено планові протипожежні тренування, які систематично проводяться 2рази в рік, за темою «Дії керівного складу та сил цивільного захисту училища у разі виникнення пожежі на об’єкті» з відпрацюванням евакуаційних заходів.

Усього у протипожежних тренуваннях взяло участь 187 учнів та 24 члени особового складу формування цивільного захисту училища. Директор училища Воронов С.П. прийняв рапорти у класних керівників щодо умовно евакуйованих.

Члени ДПД училища, ланки пожежогасіння, відповідальна за проведення тренувань завідуюча господарством Ліперт О.А. та  технік Смірнов Є.Ф. наочно  продемонстрували дії ланки пожежогасіння із застосуванням різних типів вогнегасників (ВВК та ВП), організацію взаємодії ланок формування  цивільного захисту училища при виникненні або загрозі виникнення надзвичайної ситуації. Відповідно до плану проведення тренувань відпрацювали дії ланки зв’язку та оповіщення (Коваленко Л.А.),  охорони публічного порядку (Задорожня О.М.).  Особовий склад формування ЦЗ продемонстрував злагодженість дій при проведенні евакуаційних заходів.