Четвер 28 Березня 2024

НЕЗАБАРОМ НОВИЙ РІК ПЕРЕСТУПИТЬ НАШ ПОРІГ

29 грудня 2021  року в навчальному закладі відбулось Новорічне свято, яке додало гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім.

Святкова програма поселила в серцях присутніх незабутні враження та щасливі надії на наступний Новий 2022 рік. Присутні отримали неабияку радість та позитивні емоції.

Мистецький фест “Крутий Заміс”

В Холодному яру на Чигиринщині  25 грудня 2021 року відбулося відкриття новорічної ялинки.

Учасники театрально-модельної студії  ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” ( керівник Оксана ГОНЧАРУК) взяли участь у конкурсі Миколаїв та зайняли почесне 2 та 3 місце.

Казка – мюзикл “Острів дитячого Різдва”

В Черкаському обласному драматичному театрі ім. Тараса Шевченка 17 грудня для дітей міста пройшла казка мюзикл “Острів дитячого Різдва”, акторами в якій були і активні члени модельно – театрального агентства  ДНЗ “Черкаське вище професійне училище”, під керівництвом Оксани ГОНЧАРУК.  Відео