Четвер 28 Березня 2024

Наші педагоги – учасники STEM – марафонів

22 лютого майстер в/н Хлівіцька Л.І. стала учасником Всеукраїнського освітнього нетворкінгу  «STEM – як пріоритетна форма розвитку професійної підготовки кваліфікованого робітника» з темою «ЗП(ПТ)О – простір для розвитку STEM –освіти»

17 лютого викладачі навчального закладу Марченко О.А. та Грицаченко Т.А. стали учасниками Міжрегіонального круглого столу на тему:”Сучасні методики проведення уроків з освітніх галузей “Математика” та “Природознавство”, організатором якого виступив Навчально-методичний центр ПТО у Черкаській області”. Викладачі презентували власний досвід роботи над темами “Від STEM до STEАM – застосування творчої складової на уроках фізики” та “Реалізація ідей STEM освіти на уроках біології”

Практичні заняття з колективом

21 лютого в навчальному закладі викладач “Захисту України”, старший викладач військової кафедри ЧНУ імені Б.Хмельницького Г.А. Очеретянко  провів практичні заняття для педагогічного та учнівського колективів.

На занятті йшлося про порядок дій під час ускладнення військово-політичної ситуації для збереження життя та здоров’я людей. Викладач ознайомив з основними положеннями Закону України “Про основи національного спротиву”. Також, важливість першої долікарської допомоги, вміст аптечки, лікарських засобів, набір необхідних речей на випадок евакуації.