Субота 1 Жовтня 2022

РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ОНЛАЙН ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Консультації з питань вступу – за телефонами: (097) 004-37-07; (0472) 71-36-50.

ДЕНЬ ЗНАНЬ В ДНЗ «ЧЕРКАСЬКЕ ВПУ»

Ось і розпочався новий навчальний рік, що сповнений нових викликів та безцінного досвіду. Цьогоріч поріг нашого закладу переступило понад 200 нових учнів, які будуть здобувати сучасні, престижні професії. Ми вітаємо кожного у нашій великій «кулінарній» родині!

Всьому колективу витримки та мудрості, бо ми тримаємо  важливий фронт для майбутнього нашої держави, учням – спраги за новими знаннями, а Україні – Перемоги!

Відео звернення директора!

Педрада

29 серпня 2022 року відбулось засідання педагогічної ради училища.  Присутні обговорили особливості нового навчального року, виклики та завдання, пов’язані з безпекою усіх учасників освітнього процесу. Затвердили важливі рішення для надання якісних освітніх послуг

Колектив щиро привітав Ірину Миколаївну Березань з отриманням високої відзнаки Міністерства освіти і науки України нагрудного знаку “Василь Сухомлинський”