Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами.

Велика вдячність і шана Вам, викладачі, за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

ОСОБЛИВІ ВІТАННЯ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчитель – провідника вічних цінностей. Освітній процес допомагають здійснювати майстри виробничого навчання, завгоспи і кухарі, лаборанти і секретарі, інженери-електронники, бібліотекарі і бухгалтери, вихователі і прибиральниці. Дякуємо, шановні колеги, за Вашу вірність і відданість обраній справі, невтомну працю.

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! Бажаємо, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів щодня тільки множилась. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди і нехай Вам вдаються найсміливіші задуми, мирного неба та Перемоги!

З повагою та привітаннями

адміністрація  ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»