Представники психологічної служби навчального закладу прийняли участь у таких заходах:

• 13.09.2022 – онлайн-тренінг «Протидія торгівлі людьми в Україні

період війни». Тренер закцентувала увагу на актуальності явища торгівлі людьми в сьогоднішніх реаліях, ознайомила з презентаціями та розглянули ситуації.

• 15.09.2022 – семінар-практикум служби справ дітей Черкаської міської

ради. На семінарі учасників ознайомили з соціальними виплатами, якими користуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, внутрішньо переміщені особи, діти з освітніми потребами, пільги для дітей військових.

• 20.09.2022 – онлайн-засідання обласного методичного об’єднання

педагогічних працівників з виховної та позаурочної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області. На засіданні учасники ознайомилися з методичними рекомендаціями з виховної та позаурочної роботи на 2022/2023 навчальний рік, моніторингом організації виховної роботи у ЗП(ПТ)О області за підсумками 2021/2022 навчального року, переліком запланованих обласних заходів, інформацією щодо апробації методичних матеріалів з виховної та позаурочної роботи у 2022 році.