П’ятниця 29 Березня 2024

Психологічна підтримка підлітків в умовах воєнного стану

Забезпечення психологічної стійкості учасників освітнього процесу є одним із важливих пріоритетів сьогодення.

20 жовтня 2022 року представниками психологічної служби ДНЗ “Черкаське ВПУ” у співпраці з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Людмилою Проценко для здобувачів освіти, які мешкають в учнівському гуртожитку, були проведені практичні заняття щодо соціо-емоційної підтримки підлітків.Час зустрічі співпав з оголошенням сигналу «Повітряна тривога», тому спілкування проходило в укритті закладу.

Учні ознайомилися з практичними вправами щодо зниження тривоги, емоційної напруги, зняття стресу, емоційній стабілізації.

Навчилися підвищенню рівня стресостійкості, розвитку навичок концентрування уваги в складних стресових ситуаціях, формуванню життєстійкості використовуючи внутрішні та зовнішні ресурси.

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

З метою правового виховання учнів в період з 10 по 14 жовтня 2022 року

в училищі було проведено тиждень правових знань, приурочений до Дня юриста.

8 жовтня в Україні відзначається  День юриста.

Викладачем правознавства Іриною Медведенко для здобувачів освіти було проведено онлайн-вікторину «Знаю і реалізую свої права».

У співпраці з психологічною службою училища для учнів І курсу була проведена онлайн-зустріч з представниками патрульної поліції на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Здобувачі освіти отримали нові знання з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті.