Здобувачі освіти державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище» у супроводі практичного психолога Вікторії Скляренко
долучилися до роботи освітнього хабу «Навички майбутнього», який відбувся на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
Юлія Зоря, завідувач навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», кандидат педагогічних наук, зосередила увагу учасників на актуальності STEM-освіти. Захід реалізується завдяки підтримці UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Accord Group у співпраці з БФ «Фонд освітніх ініціатив» та Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Черкаській області.
Цільовою аудиторією освітнього хабу є внутрішньо переміщені здобувачі освіти державних навчальних закладів. Для учнів профтехів хаб запропонував навчання у «STEM-академії» в якій передбачено проведення тренінгів, практичних занять, консультацій та вебінарів, а саме:
• «STEM – як пріоритетна форма розвитку професійної підготовки кваліфікованого робітника».
• «Інтерактивні платформи як засоби розвитку STEM-освіти».
• «Віртуальна та доповнена реальність: можливості для STEM».
• «Цифрові інструменти Google як новітні технології STEM-освіти».
Учасники освітнього хабу отримали практичні знання з організації STEM-простору та реалізації STEM-підходу при вивченні предметів з обраної ними професії. STEM-освіта допомагає формувати у молоді критичне мислення, навички командної роботи, бачення цілісної картини світу та вміння застосовувати знання для розв’язання завдань з реального світу.