Середа 24 Квітня 2024

ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!

21 листопада 2022 року  державне свято – День Гідності та Свободи України

У лютому цього року полем битви за свободу нації та незалежність стала вся Україна. Війна змусила нас активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани.

У цей день було проведено такі заходи:

доміно ” Гідні бути вільними“, #група_17, завбібліотекою Людмила Коваленко

І місце- команда “Свобода” (51 бал)

ІІ місце- команда “Гідність” (49 балів);

тест-вікторина “Що Ви знаєте про День Гідності та Свободи?  # рубрика #LibraryUA;

викладка подій “Свободу не спинити” #LibraryUA #група_2;

інформаційно-тематична виставка “Бути гідним! ;

☑просвітницько-виховний захід-батл під керівництвом художніх керівників Ігоря Шепіля, Антоніни Діхтенко між групами #12, #18

І місце- #12_Незламні- 31 бал

ІІ місце- #18_Незалежні – 29 балів

Віримо, що Переможний дух – дух Свободи, ті чесноти та цінності, які загартовувалися на Майданах, приведуть Україну до Перемоги.

16 листопада – Міжнародний день толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в ДНЗ «Черкаське ВПУ» були проведені різноманітні заходи.

• Години психолога «Вчимося толерантному спілкуванню» (бесіди з елементами тренінгу);
  • Класними керівниками проведені тематичні виховні години в групах;
  • Анкетування «Риси толерантної особистості»;
  • Вікторину та квест з даної тематики.

Впродовж дня робота психологічної служби була спрямована на допомогу здобувачам освіти розвинути якості толерантної особистості, методи виходу з конфліктних ситуацій, прийоми толерантної поведінки та спілкування; формування поваги до інших людей, їхніх думок, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.