Середа 24 Квітня 2024

ВЕЧІР ПОЕЗІЇ

Поезія – це, напевно, одне із найгеніальніших досягнень людства. Саме тому,  в  1999 році ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО було встановлено Всесвітній день поезії, який відзначається 21 березня.

В гуртожитку училища готувалися до цього Дня заздалегідь: згадували давні поезії, знайомилися з новими сучасними, а підсумком цієї роботи став – поетичний вечір «ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ!».  Учасники заходу зосередили свою увагу на темах: любові до  Батьківщини, боротьби за незалежність  українського народу, виховання моральних цінностей, почуття кохання. З особливим трепетом звучала поезія, в якій головною темою була – віра в Перемогу!

Поезія лікує, надихає, розчулює. Вона не вимагає від нас багато уваги й часу – але якщо ми все ж знайдемо для неї трохи місця у своєму житті – вона  неодмінно нам віддячить.

СОЦІО-ЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА ПІДЛІТКІВ

2 лютого 2023 року представники психологічної служби навчального закладу у співпраці з Людмилою Проценко, регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській  області, провели практичні заняття щодо соціо-емоційної підтримки підлітків.

Здобувачі освіти брали активну участь у практичних вправах щодо збереження і зміцнення психічного здоров’я, підвищення стійкості до стресових ситуацій, а також оволоділи технікою стабілізації емоційного стану.

МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА «ЄФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ВЛАСНІХ І ЗАЛУЧЕНИХ РЕСУРСІВ ГРОМАДИ»

16, 21, 28 лютого 2023 року представники психологічної служби

ДНЗ «Черкаське ВПУ» взяли активну участь у семінарі-практикумі інтеграційного хабу «Черкаси – твоє місто» та пройшли курс занять менторської програми «Ефективне використання власних і залучених ресурсів громади».

Тренерка навчального курсу, Любов Ропало, розповіла учасникам воркшопу про проєкт і його види, ресурси, спроможність представників місцевих та релокованих громадських організацій у сфері залучення актуальних, доступних ресурсів під власні проєкти задля розвитку громади та створення умов щодо задоволення потреб різних цільових груп.

СТРЕСОСТІЙКІСТЬ ТА РОБОТА З ВЛАСНИМИ РЕСУРСАМИ

15 березня 2023 року представниками Міжнародної організації Triangle Generation Humanitaire у співпраці з психологічною службою ДНЗ “Черкаське ВПУ” для педагогічних працівників був проведений тренінг “Стресостійкість та робота з власними ресурсами”. Під час заходу  учасники познайомилися з поняттям “стрес” та його видами, розглянули реакції на організм, з’ясували вплив причин на виникнення напруження, симптомів та наслідків, небезпечних для здоров’я. Навчилися самоусвідомленню себе у стресі, елементам саморефлексії, технікам мислення, візуалізації та дихання для самодопомоги під час стресових ситуацій.

КАР’ЄРНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

14 березня 2023 року представники психологічної служби ДНЗ «Черкаське ВПУ» разом з учнівською молоддю взяли активну участь у семінарі-практикумі інтеграційного хабу «Черкаси – твоє місто» щодо розвитку кар’єрного консультування.

Євгенія Гончарова, кар’єрна консультантка з досвідом управління в рекрутингу та адаптації персоналу в міжнародних компаніях, в своєму виступі закцентувала увагу на таких питаннях:

• створення резюме;
  • супровідний та/чи мотиваційний листи;
  • актуальні ресурси для пошуку роботи;
  • як підготуватися та успішно пройти співбесіду.