П’ятниця 29 Березня 2024

Професія. Кар’єра. Успіх

#26_квітня учні закладу мали можливість бути учасниками сюжетно-рольової гри #Пізнай_свої_професійні_якості, яку презентували психологині Карітас Маріуполь.
У ході заходу гравці навчилися:
✅ розуміти та аргументувати свої сильні сторони та отримали навички ефективної самопрезентації себе як фахівця. 🤝Приємною несподіванкою стала участь у заході заступниці міського голови Марина Гаркава, яка наголосила на необхідності знань та навичок для дослідження власних можливостей та корисності професії, як для самого себе, так і суспільства.

37 роковина чорнобильскої катастрофи

В #історії_України є багато скорботних дат, спогад про які щемить серце гострим болем. Одна з них – #26_квітня_1986_року, у цей день, #37_років тому вогонь #Чорнобиля опалив долі мільйонів людей, породив велику кількість проблем, які з часом змінилися, але не зникли.
#Чорнобильська_катастрофа☢️– це невидане горе, яке не піддається жодному виміру, невиліковна рана нашого народу, біль якої передається із покоління в покоління, а її справжні масштаби та наслідки дають про себе знати і по сьогоднішній день.
#Чорнобильська_АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи та символом мужності, самопожертви й жертовності в ім’я Батьківщини тисяч українців.
🚨У результаті аварії на ЧАЕС було повністю зруйновано атомний реактор, у довкілля потрапили радіоактивні речовини, а хмара, що утворилася, рознесла їх. Відбулося радіоактивне зараження території загальною площею ☢️207,5 тис. кв км. 🧑‍🏫Наслідки катастрофи залишаються й донині предметом обговорення світової наукової спільноти. 🌍☢️За #Міжнародною_шкалою_ядерних_подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – 7-им рівнем небезпеки.
⚠️Чорнобиль –символ безмежної мужності, героїзму і самовідданості ліквідаторів страшної аварії. 🤲Доземний уклін перед неоціненним #людським_подвигом_персоналу_ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії.
🤲 Шануймо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і вічна пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи🕯️!
💥Нині росія вдається до ядерного тероризму, чим наражає на небезпеку всю планету. Світ має розкрити очі, не загравати з агресором і не чекати страшних наслідків☢️, аби протидіяти на повну. Щоб історія не повторилася🤲

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ🤝🧑‍🏫🇺🇦
#21_квітня Карітас Маріуполь з соціальними педагогами Альоною Желєзняк та Єлизаветою Сиваш у співпраці з психологом училища Вікторією Скляренко для здобувачів освіти ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” було проведено #тренінгове_заняття щодо розвитку професійних навичок, які необхідні для успішного навчання й самореалізації у своїй професії.
Мета тренінгу:
✅ звернути увагу на важливість усвідомленого вибору професії;
✅виховувати уміння нести особисту відповідальність за своє майбутнє;
✅формувати і зміцнювати позитивні цінності та переконання учнів стосовно свого майбутнього;
✅розвивати вміння планувати й досягати професійних цілей.
Одним з найважливіших кроків у житті є вибір професії.
Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності