Четвер 28 Березня 2024

Наші нагороди

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб допомогти тим, хто цього потребує.
Так, і наш заклад постійно активно долучається до різноманітних благодійних ініціатив. Приємною несподіванкою було отримання ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” Подяки від ГО “Українська сімейна фундація” та БФ “Мрія” за цінний внесок у розвиток молоді та підтримку благодійного туру “Різдвяне диво” для українців, які постраждали внаслідок війни.
Разом до Перемоги!💙💛💙💛💙💛

Майстер-клас

Сьогодні майстри-ресторатори відвідали школу#24 з профорієнтаційними майстер-класами. Школярі не дуже знайомі з професійно-технічною освітою, тому ми сьогодні маємо завдання показати їм, що вона насправді креативна, сучасна і стильна.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

З 22 по 26 травня 2023 року проходив Всеукраїнський тиждень професійної освіти. Він відбувався в межах Європейського року навичок.
Головна ідея – допомогти людям здобути знання і навички, яких потребує сучасний ринок праці, а бізнесу – подолати проблему дефіциту фахівців.
Упродовж 5 днів учні та педагоги ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” активно долучилися до заходів на національному та регіональному рівнях.Вебінари,воркшопи,онлайн-зустрічі ще раз продемонстрували можливості професійної (професійно-технічної) освіти і її важливість для економіки України.