Понеділок 11 Грудня 2023

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "Черкаське вище професійне училище"

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ

АЛГОРИТМ ДІЙ для ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

ЗАТВЕРДЖУЮ
В.о. директора ДНЗ «ЧВПУ»

А.М. Азізова

АЛГОРИТМ ДІЙ НА ВИПАДОК НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЮ З РЕЄСТРАЦІЄЮ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ (COVID -19)

СЕРЕД ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

У разі виявлення у здобувача освіти ознак гострого респіраторного захворювання, до приїзду батьків або інших законних представників дитини, здобувачі освіти знаходяться в масках постійно до вирішення питання щодо направлення їх додому чи до закладу охорони здоров’я.

 1. До прийняття відповідного рішення необхідно направити здобувача освіти до спеціально відведеного приміщення освітнього закладу( ізолятор) в супроводі медичного працівника закладу, в разі відсутності медичного працівника, класного керівника, іншого працівника закладу( далі – уповноважена особа) та невідкладно поінформувати батьків (інших законних представників) про ситуацію..

У разі, якщо дитина налякана і болісно переживає власний стан,  супроводжуюча особа має заспокоїти дитину і залишатися з нею в окремому

приміщенні, що добре провітрюється, не знімати маску і дотримуватися дистанції.

 1. Медичний працівник має надіслати екстрене повідомлення форми 058/о про підозру на інфекційне захворювання до лабораторного центру.
 2. Медичний працівник реєструє випадок в журналі реєстрації форми ОбО/о.
 3. Медичний працівник телефонує батькам та/або сімейному лікарю, викликає (за потреби) швидку допомогу, після прибуття батьків відправляє з ними дитину додому. За наявності показань для госпіталізації швидка медична допомога доставляє дитину до стаціонару.
 4. Медичний працівник або уповноважена особа співпрацює з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування і допомагає їм визначати коло контактних осіб:

які знаходилися разом в одному приміщенні (групі);

які контактували в побуті.

 1. Ніхто з працівників училища, у тому числі медичний працівник чи уповноважена особа, які опікуються підозрілим випадком або підтвердженим випадком СОVID-19, не має права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють СОVID -19, задля збереження лікарської таємниці. Обов’язок закладу освіти — запобігати булінгу та стигматизації у зв’язку з СОVID -19.

У разі отримання позитивного результату тестування на 8АЯ8-СоУ2 здобувана освіти необхідно:

 • направити додому на самоізоляцію контактних осіб (групу) (згідно з Додатком 2 до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (СОVID-19)») на 14 днів.
 • забезпечити позачергове проведення дезінфекції та генеральне прибирання приміщення училища;
 • для групи, яка перебуває на самоізоляції, організувати освітній процес за допомогою технологій дистанційного навчання;
 • якщо захворювання на СОVID-19 підтвердилося і в контактних осіб, директор закладу може прийняти рішення про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання для кількох груп або закладу освіти в залежності від наявності підтверджених випадків в одній чи кількох групах;
 • медичний працівник закладу має співпрацювати з епідеміологами лабораторного центру в ході епідеміологічного розслідування.

 

Фельдшер закладу                                                                              А.І.Касперович

Call Now Button