П’ятниця 26 Квітня 2024

Соціально-психологічний всеобуч

03.01.2017 року соціальний педагог ДНЗ «ЧВПУ» Онуфрієнко С.П. провела для педагогічного колективу психологічний всеобуч «Булінг в учнівському середовищі». Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.
Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник). Проблема булінгу була окреслена ще в 70-80-х роках минулого століття у Швеції, потім в Німеччині, Польщі та інших країнах Європи. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.

Перші публікації в Україні з’явилися 2005 р. Булінг – це регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди людині, дитині. Актуальним в колективах стало поняття й «мобінг» (від англ. mob юрба, натовп, глум) й означає систематичне цькування, психологічний терор, форми зниження авторитета, форма психологічного тиску у вигляді цькування співробітника у колективі, зазвичай з метою його звільнення.
Соціальний педагог навчального закладу ознайомила всіх присутніх з структурою, видами, причинами булінгу, особливостями поведінки та рекомендувала  кінофільми для перегляду: «Після Люсі» (2012), «Відправна крапка» (2010), «Чучело», «Клас» (2007).

НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ – 2018

Незабаром Новий рік
Переступить наш поріг!
Хай до Вас він завітає
З тим, що серце забажає!

27 грудня 2017 року в навчальному закладі відбулось Новорічне свято, яке додало гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім.
Захід розпочався з новин «Новорічного ТV каналу», звучали привітання та пісні. Родзинкою програми були танцювальні батли між командою учнів та викладачів. Неповторні костюми та артистизм учасників, зробили дійство справжньою новорічною казкою.
Святкова програма поселила в серцях присутніх незабутні враження та щасливі надії на наступний Новий 2018 рік. Присутні отримали неабияку радість та позитивні емоції.
Після завершення святкової програми відбулась дискотека.

Нехай 2018 рік принесе усім гарного настрою, великих успіхів,
міцного здоров’я, а головне – миру і злагоди нашій рідній Україні.
І нехай збуваються у всіх найзаповітніші мрії і бажання!

З НОВИМ РОКОМ!