П’ятниця 24 Травня 2024

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "Черкаське вище професійне училище"

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Гуманітарний напрям


Москвітіна Ганна Василівна

Освіта: Барнаульський педагогічний інститут, 1990 р Викладач історії, географії, голова методичної комісії суспільно-гуманітарних предметів. Нагороджена: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою Головного управління освіти і науки як призер обласного туру «Вчитель року - 2008», Подяка Головного управління освіти і науки
«Спеціаліст вищої категорії», «Викладач-методист»

Мірошнікова Алла Іванівна

Освіта: Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, 1997р,
Викладач англійської мови.
«Спеціаліст вищої категорії»

Волос Тамара Тельманівна

Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут умені 300 річчя воз'єднання України з Росією, 1994 р. Викладач української мови та літератури, Нагороджена: Грамотою Головного управління освіти і науки; Грамотою Черкаського обласного навчально – методичного центру; «Подякою Черкаського обласного навчально – методичного центу;
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Медведенко Ірина Василівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2018 р. магістр. Професійна кваліфікація Історик. Археолог. Архівознавець. Викладач географії «Спеціаліст другої категорії»

Математичний напрям


Веселовська Людмила Іванівна

Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут імені 300 річчя воз'єднання України з Росією, 1983 р. викладач математики, голова методичної комісії природничо-матемтичних предметів. Нагороджена: «Почесною грамотою Головного управління освіти і науки», «Грамотою Головного управління освіти і науки за «Вчитель року - 2007»
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Волощук Ольга Володимирівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2002 р. Викладач хімії Нагороджена: Дипломом лауреата І туру «Учитель року 2006», Грамотою Головного управління освіти і науки, Подякою Головного управління освіти і науки
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Юрченко Людмила Михайлівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2001 р. Викладач інформатики
«Спеціаліст першої категорії»

Грицаченко Тетяна Анатоліївна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2005р. Викладач біології Нагороджена: «Почесною грамотою головного управління освіти і науки»
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Марченко Оксана Анатоліївна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2005р. Викладач фізики та астрономії
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Ресторанний та торговельний напрями


Булатецька Любов Володимирівна

Освіта: Київський торгово-економічний інститут,1982 р. викладач спецдисциплін,; голова методичної комісії ресторанного напрямку Нагороджена: «Дипломом Департаменту освіти і науки»
«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Гуріненко Лариса Аркадіївна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1985 р. Київський національний університет культури і мистецтв, 2015 Викладач спец предметів

Руденко Богдан Олександрович

Освіта: Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького,2007 р. майстер виробничого навчання з професії «Майстер ресторанного обслуговування»

Онуфрієвич Наталя Володимирівна

Освіта: Черкаський комерційний технікум, 2000 р. Майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Крижанівський Андрій Ігорович

Освіта: Черкаський державний технологічний університет, 2018 р., Майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер»

Куліш Лариса Іванівна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1984 р. Майстер виробничого навчання з професії «Кухар; офіціант»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Ганич Любов Володимирівна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1984 р. Майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер»

Шепета Світлана Миколаївна

Освіта: Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, 2013 р. Майстер виробничого навчання з професії «Офіціант; Контролер - касир», викладач спецдисциплін,
«спеціаліст ІІ категорії», «Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Чичирко Анна Сергіївна

Освіта: Державний навчальний заклад «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу», Державний навчальний заклад «Катюжанське вище професійне училище» Майстер виробничого навчання з професії: «Кухар; кондитер»

Ушакова Ірина Валеріївна

Освіта: Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Майстер виробничого навчання з професії «Офіціант»

Беньковська Світлана Василівна

Освіта: Вищий навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки менеджменту» Майстер виробничого навчання з професії «Продавець продовольчих товарів»

Грон Андрій Вікторович

Освіта: Черкаський державний технологічний університет Майстер виробничого навчання з професії «Офіціант»

Харчовий напрям


Ленська Тетяна Анатоліївна

Освіта: Полтавський кооперативний інститут, 2000 р. Викладач спецпредметів, голова методичної комісії харчового напрямку
«Спеціаліст першої категорії»

Крижня Вікторія Борисівна

Освіта:Черкаський комерційний технікум, 2020 р. Майстер виробничого навчання з професії «Пекар; кондитер»

Березань Ірина Миколаївна

Освіта: Київський інститут харчової промисловості, 1988 р. Викладач спец предметів
«Спеціаліст вищої категорії», «викладач-методист»

Коломійчук Наталія Георгіївна

Освіта: Одеський технологічний інститут, 1988р. Майстер виробничого навчання з професії «Жилувальник м’яса і субпродуктів; Виробник м’ясних напівфабрикатів»; Нагороджена: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки; Почесна грамота Міністерства освіти і науки; «Знак відмінник освіти» викладач спецпредметів,
«Спеціаліст вищої категорії» «Майстер виробничого навчання І категорії», «старший викладач»

Хлівіцька Лідія Іванівна

Освіта: радгосп-технікум Мліївської дослідної станції, 1986 р. Майстер виробничого навчання з професії «Оператор лінії у виробництві харчової продукції»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Крисько Наталя Сергіївна

Освіта: Національний університет харчових технологій, 2004 р. Майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»
«Майстер виробничого навчання ІІ категорії»

Малюк Наталя Петрівна

Освіта: Черкаський комерційний технікум, 1998 р. Майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Білякова Вікторія Миколаївна

Освіта: Національний університет харчових технологій, 2003 р. Майстер виробничого навчання з професії «Пекар; Кондитер»

Поліщук Тетяна Григорівна

Освіта: Черкаський економіко-правовий коледж, 2002, Міжрегіональна Академія управління персоналом, 2006, Майстер виробничого навчання з професії: "Пекар; кондитер»

Здоров'я та спорт


Жадько Григорій Васильович

Освіта: Черкаський державний педагогічний інститут ,1980 р. Керівник фізичного виховання Нагороджений: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки; Почесною грамотою департаменту освіти і науки;
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Кіхтенко Ольга Володимирівна

Освіта: Київський інститут фізичної культури викладач фізичної культури і здоров’я, Нагороджена: Почесною грамотою Головного управління освіти і науки; Почесною грамотою Міністерства освіти і науки;
«Спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

Соціальна служба


Силка Світлана Петрівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького,2005 р. Соціальний педагог
«Спеціаліст І категорії»

Скляренко Вікторія Іванівна

Освіта: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут, 2003 р. Практичний психолог
«Спеціаліст І категорії»

Гурткова робота


Діхтенко Антоніна Русланівна

Освіта: Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2016 р. Керівник гуртка художньої самодіяльності

Коваленко Людмила Анатоліївна

Освіта: Черкаський національний університет ім.. Б. Хмельницького, 2006 р. завідуюча бібліотекою «спеціаліст І категорії» Нагороджена: Грамота за І місце від журналу «Профтехосвіта» за сценарій до свята першого дзвоника»

Шепіль Ігор Леонідович

Освіта: Канівське училище культури і мистецтва, 2009 р. Національна академія керівних кадрів культури і мистецтва 2011 р. Керівник гуртка художньої самодіяльності

Вихователі


Бондарчук Ольга Михайлівна

Освіта: Черкаський педагогічний інститут ім.300-річчя возз'єднання України з Росією, 1975 р. «Спеціаліст першої категорії»

Грузіна Олена Борисівна

Освіта: Київський педагогічний інститут ім. Горького, 1990 р. «Спеціаліст вищої категорії»

Пучко Тетяна Андріївна

Освіта: Черкаський технікум радянської торгівлі, 1979 р.

Call Now Button