Вівторок 19 Березня 2024

Самоврядування

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ– це спосіб організації життя учнівського колективу. Вибір форм самоврядування повинен залежити від конкретних умов: педагогічної проблеми, над якою працює заклад, матеріальної бази, планування виховної роботи, традицій навчального закладу. Ці умови можуть змінюватись, а тому структура організації самоврядування повинна бути динамічною і варіантною.

ЗАВДАННЯ САМОВРЯДУВАННЯ:
  • формування навичок самоврядування, активності і відповідальності;
  • залучення учнівської молоді до участі в організації свого життя, діяльності та прийнятті рішень;
  • формування особистості, стимулювання та реалізація творчого потенціалу молоді;
  • сприяння виявленню лідерів серед учнівської молоді, створення умов для реалізації їх організаторських здібностей;
  • вироблення навичок управління і комунікації;
  • формування суспільно-громадського досвіду особистості.
Роль учнівського самоврядування у житті навчального закладу, як реальної виховної сили (завантаження)