16 лютого 2018 року в навчальному закладі відбулося свято.
Випускний вечір безперервно найзворушливіше переживання юності. Вихід у вільне плавання, у доросле життя – це ключовий момент для молодої людини.
З вітальним словом до випускників звернулася директор навчального закладу Алла Михайлівна Азізова, яка побажала щасливої життєвої дороги, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.
В урочистій атмосфері училище зустріло 83 випускників, їх наставників – майстрів, викладачів та гостей. Звичайно, вручення дипломів – це зворушлива і трохи сумна подія, але подія, яка назавжди залишиться у пам’яті наших учнів.

Шановні випускники!

Нехай знання, отримані в училищі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягнути омріяних вершин у вашому житті!