19 грудня українці відзначають одне з найсвітліших і найчарівніших зимових свят – День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Отець Миколай відзначився чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благодійністю.
Для дітей свято Миколая – особливе, тому, що Він обов’язково дарує їм подарунки. В сучасні часи з’явилася добра традиція, саме у день Святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми.Тож, не оминула ця традиція, нести радість і добро, і учнів училища, які позбавлені батьківського піклування. В цей день їх привітали невеличкими «миколайчиками» у вигляді солодощів та вітальним добрим словом.