Субота 27 Липня 2024

Досягнення

РЕКОРДИ

18 вересня 2021 року
З нагоди святкування 735 РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ МІСТА ЧЕРКАСИ  у парку «Долина троянд» в місті Черкаси ДНЗ « Черкаське вище професійне училище» встановив рекорд України з приготування найдовшого пирога.
Нашими майстрами виробничого навчання та учнями-пекарями було випечено найдовший пиріг з яблучною начинкою.
Пиріг виготовлявся фактично в дві зміни. Для нього знадобилося близько 200 яєць, 200 кілограмів борошна, 70 кілограм цукру,  40 літрів олії, 100 кілограм яблук і багато іншого продовольства.
Яблучний пиріг складався з 53 коржів розміром 144 на 60 сантиметрів, його загальна довжина – 23 метра 63 сантиметра.
Розміри зафіксовані, національний рекорд України встановлено.

3 травня 2021 року
На Великдень у селі Буда, Холодний яр, Чигиринського району,  ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» встановив рекорд України, виклавши найбільший прапор України з-понад 600 пасок. На приготування та випікання  612 пасочок, з яких склали прапор, розміром 3,2 м на 1,7 м, майстри виробничого навчання та учні витратили близько 70 кг борошна, 25 кг цукру, 13 кг маргарину, 286 яєць, 10 кг родзинок, майже 3 кг дріжджів, ванільний цукор та воду. Сертифікат про встановлення рекорду одержав директор училища Сергій Воронов. Після фіксації рекорду учні  роздавали пасочки учасникам холодноярських ушанувань Героїв. Рекорд був зафіксований представником Національного реєстру рекордів України.

ДОСЯГНЕННЯ

21.10.2021
ХІІІ Міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті” диплом  та золота медаль у номінації  “Інноваційна педагогічна діяльність в  умовах цифровізації освіти»

19.05.2023