Середа 12 Червня 2024

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "Черкаське вище професійне училище"

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ - ЗАПОРУКА ЕКОНОМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ

Профорієнтаційна робота

        Профорієнтаційна робота допомагає учням визначитися з професійним шляхом, враховуючи їхні здібності та інтереси. Вона включає інформування про різні професії, консультації з фахівцями, проведення тренінгів та майстер-класів. Основна мета цієї роботи – підтримати учнів у свідомому виборі кар’єри, що сприятиме їхньому успішному професійному становленню.

ПЛАН профорієнтаційної роботи на 2023-2024 навчальний рік

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК “НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ!”

           “Не зупинятися на досягнутому!” – з таким девізом провели профорієнтаційний урок 29 травня у ЗОШ №2, у рамках знайомства з професіями нашого закладу.

Читати далі

ПРОФЕСІЙНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

        
          27 травня, майстри виробничого навчання ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” Наталія Крисько, Ірина Ушакова та Андрій Грон відвідали школу №26 з професійними майстер-класами.
 
 
Читати далі

МАЙСТЕР-КЛАС

 
       23 травня, майстри виробничого навчання ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” Наталія Крисько, Анна Чичирко, Світлана Шепета, Андрій Крижанівський та Богдан Руденко відвідали школу №28 з професійними майстер-класами в рамках Дня Європи.
 
 
Читати далі

МАЙСТЕР-КЛАС “ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ”

 
      
         20 травня
, майстри виробничого навчання ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” Вікторія Білякова, Вікторія Крижня, Ірина Ушакова та Андрій Грон відвідали школу №18 з професійними майстер-класами.
 
 
Читати далі

ПРОФЕСІЙНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС        25 квітня майстри виробничого навчання ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” Світлана Шепета, Вікторія Білякова, Андрій Крижанівський та Андрій Грон відвідали Черкаський НВК №34 з професійними майстер-класами.

Читати далі
     
 
МАЙСТЕР-КЛАС “ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ”
        23 квітня майстри виробничого навчання ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” – Вікторія Крижня, Лариса Куліш та Андрій Грон відвідали Черкаську школу №11 з професійними майстер-класами.

Читати далі

ПРОФЕСІЙНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС
       
         19 квітня майстри виробничого навчання ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” – Наталія Малюк, Анна Чичирко та Андрій Грон відвідали школу №2 з професійними майстер-класами.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ “АБІТУРІЄНТ-2024”
        11 квітня майстри ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” Андрій Крижанівський та Богдан Руденко відвідали школу №5 з професійними майстер-класами.
Call Now Button