Психологічна служба

Психологічна служба училища приймає активну участь в освітньо-виховному процесі.
Основною метою роботи є збереження та зміцнення психічного і соціального здоров’я учнів, підвищення їхніх адаптивних можливостей, створення умов для повноцінного і гармонійного розвитку особистості, надання психологічної допомоги всім учасникам навчально-виховного процесу, підтримання психологічної безпеки в освітньому середовищі.
    Основні завдання:
  • створення сприятливого психологічного клімату для розвитку особистості;
  • надання своєчасної психологічної допомоги та підтримки усім учасникам навчально- виховного процесу;
проведення просвітницької  роботи серед учнів щодо здорового способу життя, стимулювання до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, визначення шляхів позитивної соціалізації молоді, виховання та розвиток творчої особистості.

Я ПРОТИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми», «трафікінг». Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Поняття «торгівля людьми» охоплює широке коло соціальних явищ. Предметом торгівлі може бути будь-яка особа незалежно від статі та віку: чоловіки – з метою експлуатації в праці, діти – з метою використання у жебрацтві, жінки – для сексуального рабства, будь-які особи – для вилучення і трансплантації органів. Як же відбувається процес торгівлі людьми? Схема проста і складається з таких етапів: вербування – переміщення (транспортування) – передача – одержання – експлуатація. Саме тому виникає необхідність привернути увагу людей до проблеми торгівлі, який має відповідати викликам сьогодення.

Соціальний педагог навчального закладу створила відеоролик «Я проти торгівлі людьми». У ролику прийняли участь учні випускники та педагогічні працівники (Онуфрієвич Н.В., Руденко Б.О. та Душенківський Д.Р.).

Call Now Button