Неділя 5 Травня 2024

ВИПУСК – 2018

27 червня 2018 року в навчальному закладі відбулося свято «Випускник-2018».
Випускний вечір безперервно найзворушливіше переживання юності. Вихід у вільне плавання, у доросле професійне життя – це ключовий момент для молодої людини.
Відкрила урочисте свято та звернулася з вітальним словом до випускників директор навчального закладу Алла Михайлівна Азізова, яка побажала щасливої життєвої дороги, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.
В такий радісний, найвеличніший день для училища приємно було чути слова вдячності за підготовку кваліфікованих кадрів від роботодавців – регіонального менеджера з персоналу торгової мережі ТОВ « ФОЗЗІ – ФУД » Олексенко Н.С. та  начальника відділу кадрів магазину «Делікат» Крупкіної Л.А.
Cлова вдячності та благословення в цей день дорогим випускникам лунали від голови батьківського комітету училища – Капелько Валентини Володимирівни.
Креативно вітали своїх випускників і класні керівники – пісня –побажання з незвичною постановкою підняла шквал емоцій та аплодисментів.
В урочистій атмосфері училище зустріло 136 випускників, їх наставників – майстрів, викладачів та гостей. Звичайно, вручення дипломів – це зворушлива і трохи сумна подія, але подія, яка назавжди залишиться у пам’яті наших учнів.

Шановні випускники!
Нехай знання, отримані в училищі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягнути омріяних вершин у вашому житті!

Урочисте закінчення навчального року

На урочистій лінійці, з метою формування правової культури підростаючого покоління, виховання громадянської позиції, патріотизму, поваги до державної символіки та з нагоди 22-ї річниці ухвалення Конституції України, заступник директора  з НВР Голібаренко І.В. проінформувала присутніх про   прийняття у 1996 році Конституції, основного закону країни, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави.
Ця подія для України стала найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, сприяння подальшого підвищення міжнародного авторитету України на світовій арені.