П’ятниця 26 Квітня 2024

ОНЛАЙН – ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ

Профорієнтаційні зустрічі з випускниками загальноосвітніх шкіл міста Черкаси в онлайн-режимі стали популярними заходами у період карантину для ДНЗ «Черкаське ВПУ».

«#ПАМ’ЯТЬ ЄДНАЄ ПОКОЛІННЯ»

З метою формування патріотичних почуттів, національної свідомості, поваги та шанобливого ставлення до захисників України, популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні, в період з 15 по 26 лютого 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Черкаській області організовано проведення онлайн – фестивалю патріотичної пісні «#ПАМ’ЯТЬ ЄДНАЄ ПОКОЛІННЯ».

Наш заклад з честю представляє учениця групи №7, член вокального гуртка – Олена Козел із  сучасною патріотичною композицією «Герої не вмирають».