Успіхи учня та випускника ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»  на Чемпіонаті України з кулінарного мистецтва вражають, тішать, надихають та мотивують. Радіємо, що причетні до успіхів учнів. Радіємо, що вони обрали професію КУХАРЯ, досконало вникають в тонкощі кулінарії, стають  переможцями на такому високому рівні.

Литовченко Євген, учень групи № 30 здобув перемогу в номінації «Основна страва з м’яса»  – срібна медаль, найвища нагорода номінації; диплом в номінації «Основна страва з птиці».

Недбайло Ярослав – наш випускник, чемпіон в номінації «Страва сучасної української кухні» – золота медаль. Авторська страва вразила журі – страва з українського коропа в унікальних поєднаннях.

Смакові якості страв, поєднання компонентів, ідеї страв зрозумілі, достойно оцінені поважним журі Чемпіонату.

Найкраща нагорода для  викладача – успіхи учнів, а в нашій кухарській справі – вміння вражати здоровою їжею, її смаком, доступністю, оформленням.