За активну співпрацю в межах проєкту «Підвищення обізнаності молоді Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей щодо безпечної міграції та працевлаштування», що реалізовувався у вересні-грудні 2021 року Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, лідери учнівської молоді ДНЗ «ЧВПУ» були нагороджені сертифікатами та цінними подарунками, а освітній заклад Подякою Всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

Нагадаємо, що в межах даного проєкту 260 лідерів з числа учнівської та студентської молоді Житомирської, Черкаської та Чернігівської областей пройшли навчання щодо безпечного працевлаштування, навчання та подорожей.  Далі – їхнім завданням було організувати заходи у своїх навчальних закладах, розповідаючи про явище торгівлі людьми, розвінчуючи міфи, які є навколо нього,  надати інформацію про правила безпеки та залучити якомога більше учнівської та студентської молоді до проходження інтерактивного онлайн-квесту із безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу? Перевір свої сили» .