Вітаємо Вас усіх з прийдешнім НОВИМ РОКОМ! Нехай цей 2023 рік стане для Вас тією скарбничкою, в яку Ви будете складати тільки найсвітліші, найтепліші та найприємніші моменти Вашого життя! Нехай будуть нові успіхи та перемоги, достаток у всьому, щастя та радості Вам, приємних зустрічей та міцного здоров’я! Дякуємо всім Вам за активну, часом до самовідданості, роботу, за безліч цікавих ідей, за те, що допомагаєте рухатися вперед до єдиної Перемоги. Бажаємо всім Вам благополуччя, натхнення, новий цікавих ідей, сміливих планів! Нехай життя буде щасливим, робота – улюбленою, настрій – прекрасним, оптимізму, віри у власні сили, активної життєвої позиції! Нехай усі поставлені завдання будуть досягнуті! У особистому житті Всім бажаємо любові, гармонії і простого людського щастя і, звичайно, фінансового благополуччя, нехай здійсняться всі Ваші мрії та задуми! Нехай цей рік чорного водяного Кролика буде переможним і настільки незабутнім, що навіть через багато-багато років, згадуючи цей рік, Ви будете відчувати щирі, добрі емоції та неймовірні враження. Мирного неба над головою!

З ПЕРЕМОЖНИМ ВАС НОВИМ 2023 РОКОМ!

З повагою і побажаннями адміністрація

ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»