П’ятниця 26 Квітня 2024

150 років Миколі Міхновському

Історія існує не тільки для того, щоб її вчити, дає ширші можливості, ширший контекст розуміння того, що відбувається саме зараз.
Сьогодні відбулася виховна #гутірка “Микола Міхновський: депутат бізнесмен, борець за український Патріархат” з учнями #групи_7. Говорили про ідейний спадок, особисте життя і таємницю загибелі Миколи Міхновського, зачитали та обговорили #Десять_заповідей члена УНП” та провели паралелі з сьогоденням.
🇺🇦Запрошую всіх бажаючих прийняти участь у #онлайн_вікторини, присвяченої #150_річниці від дня народження #Микола_Міхновський – ідеолог українського націоналізму”🇺🇦 від Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій

СОЦІО-ЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА ПІДЛІТКІВ

29-31березня представники психологічної служби
ДНЗ “Черкаське вище професійне училище” у співпраці з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області, Людмилою Проценко, продовжили практичні заняття щодо соціо-емоційної підтримки підлітків.
Основна мета у кращому пізнанні себе: своєї ідентичності, емоційної сфери, особистісних рис, інтересів, свого оточення, взаємодії з іншими, цінності для оточуючих та формування навичок командної роботи. Зустріч проходила у доброзичливій, невимушеній атмосфері, учні ділилися своїми роздумами, рефлексією від виконання вправ.

Всесвітній день здоров’я

7 квітня Всесвітній день здоровя (World Health Day)
ℹЗдоров’я – стан повноцінного фізичного, психічного та соціального добробуту, а не лише відсутність хвороб чи фізичних вад (ВООЗ, 1948). Це стан живого організму, за якого всі органи здатні добре виконувати своє призначення.
#Здоров_я є однією з головних цінностей і найдорожчим багатством людини. ✅Охорона здоров’я громадян – одне з завдань держави.
🩺Основні складові здорового способу життя:
🤲гігієна;
🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♀️рух, який і є життя;
🚬відмова від шкідливих звичок;
💤здоровий сон;
🍽правильне харчування;
💪загартовування;
🩺профілактика захворювань.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

31-річний АРТУР ІГОРОВИЧ МОЛЧАНОВ, захищаючи Україну від російських агресорів, під час виконання бойового завдання, загинув випускник #групи_5 2006-2009 р.н. за професією #Оператор_лінії_у_ВХП;#Жилувальник_м_яса_і_субпродуктів;#Виробник_м_ясних_напівфабрикатів
#24_лютого війна постукала в двері, Артур без вагань пішов захищати українську землю.
Артур Ігорович – корінний черкащанин. Закінчив
Черкаська спеціалізована школа 13, потім рідне – ДНЗ “Черкаське вище професійне училище”, працював на ТОВ “Ліком-Мерчендайзінг” мерчендайзером.
Життя сильного, сміливого, мужнього черкасця обірвалося на Луганщині – потрапив під мінометний обстріл ворога.
🤲 Висловлюємо співчуття рідним та близьким!
Нехай добрий, світлий спомин про героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, близьких, одногрупників, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Вічна світла пам’ять, доземний уклін українському полеглому воїну, Артуру Молчанову, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, вони назавжди залишаються в наших серцях